Šo pētījumu veica Krievijas Nacionālā Zinātņu akadēmija, kas ietver: Krievijas Medicīnas zinātņu akadēmiju, Teorētiskās un eksperimentālās biofizikas institūtu, Grafīta zinātniskās pētniecības institūtu un Fizikas institūtu Ukrainā.

 

PĒTĪJUMA REZULTĀTI

 

 1. Organismu imūnsistēma kļuva spēcīgāka pēc to ievietošanas piramīdā (leikocītu sastāvs asinīs pieauga, kā arī palielinājās audu reģenerācija).
 2. lauksaimniecības sēklām, kas tika novietotas piramīdā 1-5 dienas, ražas pieaugums bija par 30-100%
 3. Krievijas militārais radars (meklētājs) pamanīja enerģijas kolonnu paceļamies vairākas jūdzes augstu debesīs virs 22 m augstās piramīdas Seligera ezerā.  Vairākus mēnešus pēc tam, kad šī piramīda tika uzcelta, Krievijā uzlabojās ozona slānis atmosfērā.
 4. Piramīdu tuvumā esošajās teritorijās samazinājusies seismiskā aktivitāte.  Tā vietā, lai notiku viena liela un spēcīga zemestrīce, notiek simtiem mazu zemestrīču.  Arī nelabvēlīgi laika apstākļi, šķietami, samazinās piramīdu tuvumā esošajās teritorijās.
 5. Piramīdu komplekss tika uzbūvēts naftas laukā Dienvidkrievijā (Baškīrijā). Nafta kļuva vieglāka (mazāk viskoza) par 30% un raža naftas urbumos pieauga. Šos rezultātus apstiprināja Gubkina Maskavas naftas un gāzes akadēmija.
 6. Jaundzimušajiem tika doti šķīdumi, kas bija novietoti piramīdā un viņu veselības indeksi ievērojami palielinājās.
 7. Eksperimenti ar apmēram 5000 cilvēkiem cietumos Krievijā liecina, ka dažu mēnešu laikā vairums noziegumu gandrīz pazuda un ieslodzīto uzvedība būtiski uzlabojās.  Tas bija saistīts ar ēdienam pievienoto sāli un pipariem, kas pirms tam tika ievietoti Piramīdā.
 8. Farmācijas produktu ietekme palielinājās, samazinot blakusparādības.
 9. Ar vīrusiem un baktērijām inficētiem šūnu audiem palielinājās izdzīvošanas spējas. Piramīdas samazina dažādu vīrusu un baktēriju spēku.
 10. Kad radioaktīvos atkritumus ievieto piramīdas iekšpusē, samazinās to radioaktivitātes līmenis.
 11. Pēkšņa kondensatoru uzlāde (Leidenes trauks uz augšu un enerģijas avots?)
 12. Supravadītspējas temperatūras sliekšņa un pusvadītāju īpašību un oglekļa materiālu izmaiņas.
 13. Parasts ūdens nesasalst pat 40 grādos zem nulles un saglabā savas īpašības gadiem.
 14. Sintezēti dimanti ir cietāki un tīrāki.

Tas ir interesanti, ka rezultāti liecina, ka piramīdas augstuma palielināšana uzlabo šo rezultātu kvalitāti.

 

Avots: http://gizapyramid.com/russian/research.htm

Bildes: http://gizapyramid.com/golod1.htm

Tulkojusi: Anete Gabrūna