Publikācijas sadaļa ir domāta tam, lai tev ir iespēja izlasīt, kādas no publikācijām, kuras ir bijušas plašu saziņas sociālos tīklos. Tās ir intervijas un vai raksti, kuri ir saistīti ar skolas speciāliestiem/tu.

Dzīves mazā realitāte – grūtie brīži

Mums katram dzīvē ir bijuši grūti brīži. Esmu pats tos piedzīvojis un sastopos ar tādiem joprojām. Kā praktiķis, kurš praktizē dzīves mācību, pievēršot tai lielu uzmanību savā ikdienā, dalīdamies ar savu pieredzi un sapratni un meklēdams izeju no grūtību punktiem (un vienlaikus cenšoties saprast to cēloni), esmu nonācis pie dažiem secinājumiem, ar kuriem vēlos padalīties.

Ciguna sertifikāts – izredzētības vai ieguldītās naudas apliecinājums?

Ja cilvēks kaut vienā novirzienā ir meistars, tad viņu pilnīgi noteikti var nosaukt par ciguna meistaru. Turklāt pilntiesīgu.

Galvaskauss līdzās baltu zīmēm – vai tetovējums var palīdzēt sasniegt mērķi?

Jau sen garām tie laiki, kad tetovējumi radās armijā vai ieslodzījuma vietā, arī iespēju uz sava ķermeņa iegūt kvalitatīvu zīmējumu ir gana daudz. Tomēr vēl aizvien aktuāls ir jautājums – kas cilvēka dzīvē mainās līdz ar simbola parādīšanos? Vai varam kaut ko labu piesaukt vai – gluži otrādi – neatgriezeniski sabojāt? Uz sarunu aicināju kulturoloģi un mehendi (hennas zīmējumu) meistari Olgu Vlasovu, veselības skolotāju Juri Brantu un dziednieku un baltu zīmju enerģētikas pētnieku Ziedoni Kārkliņu.

Politika un ezotērika – kā izdzīvot politizētā pasaulē

Otrā galējība: ja neviens nemaksās nodokļus – nevienus. Pēkšņi izdomās – nemaksāsim, un viss! Valsts sabruks, turklāt pilnīgi, arī paši politiķi paliks bez darba. Mediķi izdzīvos, policisti paliks bez darba, bet izdzīvos, strādājot apsardzē utt. Atgriezīsimies deviņdesmitajos gados – bandītisms un tamlīdzīgi, vēl trakāk. Juris Brants

Taidzi – tava ķermeņa līdzsvaram un harmonijai

Neskatoties uz to, ka taidzi ir kaujas māksla, tā sevī ietver perfekta līdzsvara apgūšanu un attīstību savā ķermenī un sapratnē. Kustības ir balstītas uz harmoniju un līdzsvara attīstību tādā veidā, ka vienlaikus darbojas prāts, tiek kontrolēts ķermenis un tiek atbrīvota iekšējā enerģija, kura mijiedarbojas ar apkārtējo enerģiju. Visvienkāršākie taidzi vingrinājumi nesa līdzsvaru it visā. Manas meditācijas uzlabojās un palika dziļākas. Tas man ir iemācījis pieņemšanu, došanu un sapratni. Turklāt mans fiziskais ķermenis dzied no prieka un laimes, jo tam ir viss nepieciešamais – fiziskā slodze, kas nav pārslodze, aktivizēti iekšējās vielmaiņas procesi, līdzsvarota dziedzeru un hormonu, kā arī smadzeņu darbība. Līdz ar to domāšana un spriestspēja ir kļuvusi objektīvāka, nevis tikai subjektīva. Līdzsvars it visā ved mūs uz pilnību un veselumu, tāpēc es katram novēlu: “Esi vesels!”

Ak Mīla skaistā

“Par sievietēm viss ir skaidrs, tās nav jāsaprot, viņas ir jāmīl un par viņām ir jārūpējas, kā par ziediem.

Veselības skolotājs Juris Brants: par enerģētisko dziednieku var kļūt ikviens.

Orākuls.lv | 9. aprīlis 2016 00:16 | Aija Austruma | Orākuls.lv redaktore

Daudz dzirdēts par enerģētisko dziedniecību – kā cilvēks ar pieskārienu vai bez tā, klātienē vai no attāluma izraisa otrā cilvēkā savādas sajūtas. Un ne tikai sajūtas – arī atbrīvošanos, mieru un pat dziedināšanu! Kas tas ir par fenomenu, un kā tas ir iespējams? Skaidro mācību cikla “Dziedini sevi un citus” autors, veselības skolotājs Juris Brants.

Kas tevi padara nelaimīgu un bezspēcīgu? jeb Vai enerģētiskie vampīri eksistē?

Cilvēki, kuri visdažādākajos viedos sev cenšas piesaistīt uzmanību, (vienalga apzināti vai neapzināti) šādā viedā izraisot kritiku vai arī apbrīnu, iegūst no mums enerģiju. Šādās situācijās apkārtējiem rodas nevaldāmas emocijas, dusmas, kritika, skaudība, un viņu enerģija it kā izzūd vējā, un garastāvoklis pasliktinās.

Par mūsdienu Latvijas politiku un dzīvi tajā

Uzrakstīsim vēsturi ar savām rokām savā mazajā valstī, neļaujot, lai to uzrakstītu kāds cits – nekompetenti, melīgi un ar iebraucēja rokām. Iebraucēji lai brauc ciemos un mācās, kā spēcīga nācija var būt paraugs visai pasaulei gan darbos, gan likumos!

Vai pastāv enerģētiskie vampīri, un kā sevi no tiem pasargāt?

Mēs bieži sastopamies ar nepatīkamām sajūtām, emocijām, situācijām un attiecībām, kuras mums rada dažāda veida diskomfortu. Tas var būt vienkārši diskomforts, bet citu reizi arī nopietnas problēmas – piemēram, slimības, dažādas nelaimes darbā, mājās, attiecībās, kuras mums ir ļoti grūti izskaidrot. No kurienes tās rodas, un kā ar to cīnīties?

Mēs piesaistām visu, no kā baidāmies. Kā tikt vaļā no savām bailēm?

Katru dienu mēs piedzīvojam prieku un arī bēdas. Vai mūsu patiesā prieka avots ir iegūtais un radītais prieks, vai tā ir ilūzija, kas pēc tam pāriet? Dievs vien to zina. Mums māca, ka mīlestība ir vispatiesākā darbība… Rodas jautājums, kāpēc mīlošam cilvēkam būtu jābaidās, kāpēc mīlošus cilvēkus kāds biedē un dara pāri, izraisot bailes? Kāpēc tāda netaisnība? Bet varbūt tomēr taisnība? Kas īsti šajā haosā notiek? Palūkosimies uz šo no ezotērikas viedokļa.

Kas īsti ir cigun?

Lai arī šķiet, ka par austrumu vingrošanas tehnikām informācijas ir daudz, diemžēl tā mēdz būt diezgan sagrozīta un sapratne izkropļota.

Ticība dod spēku ikdienai un paver ceļu uz Tibetu

Juris Brants ir liepājnieks, kuru pazīst visā Latvijā, arī Jēkabpilī, kā dziednieku, bioenerģētiķi, Cigun – Reiki meistaru, “Esi Vesels” Cigun-Reiki alternatīvā veselības centra vadītāju un netradicionālu domātāju, kura ikdienas darbs ir veltīts cilvēkiem un cilvēku veselībai. Viņam ir radusies izdevība doties mācībās uz Tibetu, lai atgriežoties ar jaunām zināšanām un jaunu enerģiju sniegtu vēl lielāku atbalstu cilvēkiem savas veselības sakārtošanā. Lai segtu ceļa izdevumus mācību centrs latviešiem visā pasaulē “Dzīves elpa” rīko labdarības akciju, kurā aicina ikvienu, kam ir šāda iespēja, finansiāli atbalstīt Juri Brantu. Kā to izdarīt, informācija ir šī raksta beigās. Jurim Brantam jautājām, kā tika saņemts piedāvājums doties uz Tibetu?

Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārda dienu svin 340 Juri, 17 Jurģi un 13 Georgi. Vārda dienā sveicam Juri Brantu.

Pastāstiet par sevi! Kas ir tas, ko jūs darāt un kā jūs līdz tam nonācāt?
Vienā dienā pamodos kā pavisam cits cilvēks. Es domāju, ka tam tā vienkārši bija jānotiek. Kad sāku padziļinātāk nodarboties ar numeroloģiju, pētīt sevi caur astroloģiju, tas bija tāds periods, kad iestājas brieduma laiks, un viss var mainīties. Tajā laikā man bija diezgan aktīva dzīve, kā jau jaunam cilvēkam, saistīta ar biznesu ārzemēs. Burtiski trīs gadu laikā es mainīju savu dzīvi no biznesa cilvēka uz garīgu cilvēku.

Tur, tālajā Nepālā, jeb kā satikt savu Skolotāju?

Liepājniekam Jurim Brantam piedāvājums braukt uz Nepālas galvaspilsētu Katmandu nāca negaidīti, bet ne bez iemesla. Viņu uz Drigun Kagju mācības (Tibetas joga) skolu pie Skolotāja, viņa Eminences Nubpas Rinpoče, uzaicināja oktobrī uz Latviju atbraukušais lama Kedrups. Pirmajā reizē, kad Juris satika Eminenci Nubpu Rinpoče, viņa pirmais teikums, uzrunājot liepājnieku, skanēja šādi: “Kur tu tik ilgi kavējies? Es tevi jau gaidīju!”

Jura Branta BLOGS: Cigun rudens attīrīšanās vingrojumi

Rudens mēneši ir īpaši mēneši, lai cilvēks varētu sevi attīrīt, spēcināt un vienlaikus sagatavot ziemai. Cigun sistēma ir ļoti laba ar to, ka tās vingrojumi darbojās ne tikai uz fizisko vingrojumu kompleksu bāzes, bet vienlaikus arī veicina psiholoģisko sagatavotību.

Cigun un reiki meistara, dziednieka BLOGS: Slimības realitāte

Slimības realitāte ir diezgan skarba, diezgan neparasta, bet ar cerības gaismu piepildīta. Kā to saprast? Ļoti vienkārši! Jau labu laiku nodarbojos ar Cigun un Reiki dziedniecību. Satieku daudz dažādus cilvēkus, cilvēkus gan šeit Latvijā, gan ārpus tās. Mēs daudzi domājam, ka ārpus Latvijas ir zelta bedre, citur visi cilvēki ir laimīgi un veseli. Tā diemžēl nav.

 ESI VESELS veselības telpa
Seko līdzi mūsu stāstam:

Bāriņu iela 15, Liepāja.
+37120224916
esivesels@veselibastelpa.lv