“Esi Vesels” ir veidots un darbojas, lai ikvienam, neatkarīgi no vecuma, ir iespēja maksimāli īsā laika periodā apgūt dažādas zināšanas savas veselības un  dzīves stila uzlabošanai, zināšanas, kurās ietilpst sapratne un izpratne par dzīves un enerģijas likumiem, praktiskie vingrojumi, meditācijas un protams kā atgūt un stiprināt savu veselību.

Iemācies rūpēties par sevi un savu veselību,  maini savu dzīvi!

JURIS BRANTS

Bioenerģētiķis un dziednieks, veselības skolotājs

Es esmu alternatīvā veselības veida skolotājs, kura pamatā ir Tibetas enerģētiskā dziedniecība, balstīta uz Budisma praksēm,  Cigun, Taidzi un Reiki  filozofijas, un praksēm.

Esmu apguvis Enerģētisko dziedniecību sākot ar Reiki enerģētisko dziedniecību, Tibetas enerģētisko dziedniecību, kā arī daudzējādas pieskāriena un bez pieskāriena masāžas, klātienē un distancionāli. Tai skaitā Cigun un Taidzi Chuan praktisko vingrojumu prakses un filozofiju. Un,  balsoties uz šo,  es izveidoju savu personīgo sistēmu – “Esi Vesels” veselības centru, kam pamatā ir iegūta neformālās  izglītības licence –  alternatīvā veselības vieda skolotājs.

Es pasniedzu :

 • Taidzi nodarbības;
 • Cigun nodarbības;
 • Meditācijas;
 • Enerģētisko dziedniecību;
 • Sevis apzināšanos mākslu;
 • Zemes dejas;

Es apmācu gan individuāli, gan grupās :

 • Taidzi instruktorus;
 • Cigun instruktorus;
 • Anti stresa terapiju;
 • Bioenerģētiskās masāžas jeb bez pieskāriena masāžās;
 • Enerģētisko dziedniecību;
 • Svārstus izmantošanu ikdienā.

Apgūstot, kādu no programmām cilvēks iegūst pieaugušo neformālās izglītības sertifikātu konkrētā jomā kā praktiķis vai instruktors.

Sākot ar 2013. gadu es  piedalos Liepājas pilsētas  domes rīkotajā veselības mēnesī līdz 2015. gadam ieskaitot.

No  2014. gada līdz 2015. gada tika pasniegtas Cigun nodarbības sadarbībā ar nevalstisku organizāciju  „Dzīvības koks” onkoloģiski slimiem vai slimību pārcietušiem cilvēkiem.

2014. gadā tika veikts projekts Nīcas pagastā ar Nīcas domes finansējumu apmācīt praktiskām un teorētiskām zināšanām Nīcas novada iedzīvotājus Cigun sistēmā.

Uz doto brīdi piedāvāju  jebkuram cilvēkam sākot  no 18 gadu vecuma piedalīties neformālās izglītības projektā  „Dziedini sevi un citus „ enerģētiskās dziedniecības attīstībā, praksē un ikdienā, kuras pamatā ir Cigun, Taidzi, Reiki dziedniecības sistēmas.

Ir izveidots ārpus pilsētas meditācijas centrs Liepājas rajonā, kurš jau ir uzsācis savu darbību savā pirmatnējā stadijā. Vasaras laikā notiek vienas un vairāku dienu retrīti /apmācības.

Es praktizēju gan Latvijā, gan ārpus Latvijas robežām, tieši tāpat  veicu apmācības dažādās valodās.

Par sava ceļa atklāšanu katru dienu es  varu  pateikties Dievam, saviem skolotājiem, gan Latvijā, gan arī tālajos austrumos, saviem vecākiem un lieliskiem draugiem un līdzcilvēkiem, par to, ka viņi ir atbalstījuši un palīdzējuši pilnveidot un sasniegt to, ko daru tagad.

Es esmu pateicīgs Dievam, ka esmu atradis savu patieso nodarbi, kura dara priecīgu un laimīgu, jo redzu sev apkārt priecīgus un patiesus cilvēkus.

Lai ko cilvēks darītu, katram ir jāatrod savs dzīves ceļš, pie kura katrs nonākam agrāk vai vēlāk. Katrs cilvēks to atradīs, tas ir tikai laika jautājums kad un kādā viedā.

EVIJA BRANTA

Jogas skolotāja, Jogas un veselības centra „Kundal” izveidotāja

2009. gada jūnijā es pabeidzu Kundalini jogas skolotāja izglītību starptautiskā 10 mēnešus garā izglītības programmā. Kopš tā brīža pasniedzu kundalini jogas nodarbības savā izveidotajā jogas studijā, kas tagad ir pārtapusi par Jogas un veselības centru „Kundal”.

Regulāri pasniedzu jogas nodarbības, individuālās nodarbības, seminārus, gonga meditācijas „Kundal” Liepājā , turpat organizēju arī dažādus pasākumus un nodarbības, kas saistītas ar veselīgu dzīvesveidu un gara pacilāšanu.

Esmu pasniegusi jogas nodarbības un seminārus sievietes pasaulē – portāls sievietēm, sieviešu klubā, sporta klubā Mārupē, divus gadus pasniedzu nodarbības darbiniekiem biznesa inkubatorā, vadījusi seminārus citās vietās un dažādos pasākumos, esmu piedalījusies ar nodarbībām un semināriem labdarības pasākumos.

Paralēli papildinu jogas zināšanas, apmeklējot dažādus semināros Latvijā un citur Eiropā. No 2011. gada apgūstu Sat Nam Rasayan meditatīvās dziedināšanas praksi (Tas ir dziedināšanas paveids, kurā par instrumentu izmanto noteiktu meditatīvu apziņas stāvokli) pie Meistara Guru Dev Singh Khalsa (Sat Nam Rasayan skolas dibinātājs) un viņa skolnieka Jerome Shankar. Kā arī paralēli apgūstu otrā līmeņa mācības Kundalini jogā.

Apgūstu arī  zināšanas holistiskās terapijās, kas vēl padziļinātāki dod zināšanas par cilvēka ķermeni,  un dažādām pāšizveseļošanās iespējām. Esmu ieguvusi sertifikātu „Trīs atslēgas”- kas nozīmē, ka mēs mācāmies veselību kārtot trīs līmeņos- fiziskais ķermenis, prāts  un dvēsele.  Šeit ieguvu zināšanas par psiholoģisko darbu ar klientiem, kā sakārtot mugurkaulu, veselīgu ēšanu, kā var strādāt ar afirmācijām un vizualizāciju un ārstnieciskas skaņu tehnikas. Šajās mācībās veselības uzlabojumus piedzīvoju arī personīgi.

Esmu sertificēta aromterapeite (Member of National Association for Holistic Aromatherapy), gatavoju dažāda veida dabīgo kosmētiku. Aromterapiju redzu, kā vēl vienu veidu, kas var uzlabot cilvēka veselību un pašsajūtu, vairot sievišķību, ko arī izjutu tiešā nozīmē uz savas ādas.

Nesen apguvu metodi, kas saucās „Darbs ”, kas no 1986. gada  tūkstošiem cilvēku visā pasaulē  māca izprast  sevi, savs domas.   Darbs (The Work) ir Keitijas Bairones izveidota metode, kas cilvēkam caur savu domu iztaujāšanu palīdz atrast atbildes jeb, pareizāk sakot, iegūt mieru un pieredzēt viedo gudrības.

Esmu piedalījusies smieklu jogas apmācībās un ieguvusi starptautisku sertifikātu.

Kā arī pēdējā laikā papildus  apgūstu Taidzi, Cigun un dažādus dziedināšanas viedus, bioenerģētiku un ezeotērisko dziedniecību,  sava vīra  Jura Branta nodarbībās, apmācībās.

Kas ir mainījies manā dzīvē kopš nodarbojos ar jogu?

Uz dažādām likstām skatos daudz mierīgāk, problēmas uztveru ar pateicību visumam par iespēju augt, attīstīties un mācīties. Ir mainījusies pasaules uztvere, līdz ar to ar mans fiziskais un garīgais ķermenis ir daudz spēcīgāks.

Jo vairāk praktizēju un mācos, jo vairāk izprotu sava garīga skolotāja Jogi Badžana mācību: ”Katrai cilvēcīgai būtnei ir iedzimtas tiesības būt veselai, laimīgai un cēlai.”

Un kad esmu pārlieku nopietna un noraizējusies, šis teikums man liek smaidīt!

„Dažiem dzīve ir pieczvaigžņu hotelis, bet dažiem cietums. Viss atkarīgs no tā cik daudz smaida un sveicienu tu vari dod citiem”. Jogi Badžans

Uzzini vairāk par Eviju Brantu un Kundalini jogas spēku mājas lapā – www.kundal.lv

 

 ESI VESELS veselības telpa
Seko līdzi mūsu stāstam:

Bāriņu iela 15, Liepāja.
+37120224916
esivesels@veselibastelpa.lv